HP Color LaserJet Pro MFP 4303fdw Laser A4 600 x 600 DPI 33 ppm
HP Color LaserJet Pro MFP 4303fdw Printer, Kleur, Printer voor Kleine en middelgrote ondernemingen, Printen, kopiëren, scannen, faxen, Wireless; Print from phone or tablet; Automatic document feeder; Two-sided printing, Laser, Afdrukken in kleur, 600 x 600 DPI, Kopiëren in kleur, Scannen in kleur, Zwart-wit faxen
€ 350,00 excl. BTW
€ 423,50 (Incl. 21% BTW)
Op voorraad.
- Printsnelheid tot 33 ppm in zwart-wit en kleur (A4).
- Tot 600 x 600 dpi; verbeterd tot 38400 x 600 dpi.
- Wireless; Print from phone or tablet; Automatic document feeder; Two-sided printing.
Kies jouw printer
| Product | Tellerstand | Cyaan | Magenta | Geel | Zwart | Transferkit | Fuserkit | Prijs | Bestellen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwstaat |
100% |
100% |
100% |
100% |
100% |
100% |
|
Supersnel
Werk sneller en efficiënter in een veeleisende omgeving.
Direct gebruiksklaar
De printerbeveiliging is vooraf ingesteld. Met de voorgeconfigureerde instellingen kun je direct printen.
Smart Admin
Voeg een beveiligingslaag toe. Met de PIN/pull-optie worden je printtaken alleen geauthenticeerd als je bij de printer bent.
Levensechte kleuren
Produceer professionele afdrukken met hoogwaardige printkwaliteit, levensechte kleuren en haarscherpe details.
HP Smart
Bedien de printer vanaf je mobiel. Print, scan en gebruik tijdbesparende snelkoppelingen met de HP Smart-app.
Wi-Fi® met automatisch herstel
Maak compliance eenvoudiger en sterker. Met deze upgrade wordt je beleid op alle printers toegepast.
HP Web Jetadmin
Printbeheer op één plek. Met HP Web Jetadmin kun je eenvoudig apparaten en oplossingen toevoegen en bijwerken.
Eenvoudige snelkoppelingen
Gestroomlijnde configuratie maakt het je team gemakkelijk om alles te configureren en zich snel weer bezig te houden met wat belangrijk is.
| Printtechnologie | Laser |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Duplex printen | Ja |
| Maximale resolutie | 600 x 600 DPI |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Afdruk Resolutie in kleur | 600 x 600 DPI |
| Afdrukresolutie zwart | 600 x 600 DPI |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Opwarmtijd | 55 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 9,5 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal) | 10,5 s |
| Watermerk printen | Ja |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Dubbelzijdig kopiëren | Ja |
| Maximale kopieerresolutie | 600 x 600 DPI |
| Kopieersnelheid (zwart, standaard, A4) | 35 cpm |
| Kopieersnelheid (standaard, kleur, A4) | 33 cpm |
| Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal) | 7,6 s |
| Tijd tot eerste kopie (kleur, normaal) tot max. | 10 s |
| Maximaal aantal kopieën | 999 kopieën |
| Kopieën vergroten/verkleinen | 25 – 400 procent |
| Kopieerfunctie voor identiteitsbewijzen | Ja |
| Auto-fit functie | Ja |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Duplex scannen | Ja |
| Optische scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Soort scanner | Flatbed-/ADF-scanner |
| Maximum scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Max. scangebied | 216 x 297 mm |
| Scantechnologie | CIS |
| Scan naar | E-mail, Software, TWAIN, WIA, Bestand |
| Ondersteund beeldformaat | JPG, TIFF |
| Ondersteunde documentformaten | |
| Kleurdiepte invoer | 30 Bit |
| Grijsniveaus | 256 |
| Scanner-drivers | TWAIN, WIA |
| Faxen | Zwart-wit faxen |
| Faxresolutie (zwart) | 300 x 300 DPI |
| Verzendsnelheid fax | 5 sec/pagina |
| Modemsnelheid | 33,6 Kbit/s |
| Faxgeheugen | 500 pagina’s |
| Automatische nummerherhaling | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Faxen doorsturen | Ja |
| Uitgestelde faxverzending | Ja |
| Auto reductie | Ja |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 50000 pagina’s per maand |
| Duplex functies | Printen, Kopiëren, Scannen |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 750 – 4000 pagina’s per maand |
| Digital Sender | Ja |
| Paginabeschrijving talen | PCL 5e, PCL 6, PostScript 3, URF, PWG, PDF |
| Printerlettertypen | Scalable, TrueType |
| All-In-One-multitasking | Ja |
| Land van herkomst | Brazilië, China |
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 300 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade 1 invoercapaciteit | 50 vel |
| Papierlade 2 invoercapaciteit | 250 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Multifunctionele ladecapaciteit | 50 vel |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 50 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 3 |
| Maximum invoercapaciteit | 850 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade mediatypen | verbinding-papier, Enveloppen, Glanzend papier, Labels, Postpapier, Fotopapier, Normaal papier, Briefkaart, Gerecycled papier, Ruw papier |
| Maximale printafmetingen | 212 x 352 mm |
| Aangepaste mediabreedte | 76,2 – 216 mm |
| Aangepaste medialengte | 127 – 356 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 – 200 g/m² |
| USB-poort | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele printing technologieën | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Maximaal intern geheugen | 512 MB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 50 dB |
| Geluidsdrukniveau (scannen) | 48 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 6,1 dB |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 10,9 cm (4.3″) |
| Soort bediening | Touch |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,07 W |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 585 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 18 W |
| Slaapstand | 0,8 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,07 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,422 kWh/week |
| AC-ingangsspanning | 110 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, iOS, Linux, Android |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 32,5 °C |
| Certificering | CISPR 22:2008 (International) Class B, CISPR 32:2015 (International) Class B / EN 55032:2015 Class B + A11:2020, CISPR 35:2016 (International) / EN 55035:2017 + A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3:2013+A1:2019 + A2:2021, FCC 47 CFR Part 15 Class B, ICES-003, Issue 7 Class B. Other EMC approvals as required by individual countries. |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver |
| Duurzame technologieën en materialen | 15% gerecycled plastic uit consumentenproducten |
| Breedte | 421 mm |
| Diepte | 435 mm |
| Hoogte | 384 mm |
| Gewicht | 24,6 kg |
| Breedte verpakking | 597 mm |
| Diepte verpakking | 497 mm |
| Hoogte verpakking | 492 mm |
| Gewicht verpakking | 23,6 kg |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 2000 pagina’s |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 1000 pagina’s |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Garantiekaart | Ja |
| Pallet brutogewicht | 414 g |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 16 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Aantal gebruikers | 10 gebruiker(s) |
| Aanbevolen systeemspecificatie | 2 GB available hard disk space, Internet connection or USB port, Internet browser. |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2111 mm |

Nick - Specialist
Neem contact op en wij bieden je graag advies!
Iedere werkdag bereikbaar tussen 09.00 – 17.00.
Is één van deze producten iets voor jou?
-
Aanbieding!

HP Color LaserJet Enterprise Flow M880z Laser A3 1200 x 1200 DPI 46 ppm
Vanaf € 1.095,00 excl. BTW
Vanaf € 1.324,95 (Incl. 21% BTW) -

Double A Paper 1 doos van 2.500 vel A4 (5 pakken) – 80 grams
€ 27,50 excl. BTW
€ 33,28 (Incl. 21% BTW) -

HP Color LaserJet Pro M479fdw Laser A4 600 x 600 DPI 28 ppm Wifi
€ 350,00
De grote kleine lettertjes
Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.

9.5
156 beoordelingen
Kiyoh





