HP ScanJet Pro 2000 s2 Paginascanner 600 x 600 DPI A4 Zwart, Wit – Refurbished
HP ScanJet Pro 2000 s2, 600 x 600 DPI, 3500 pagina’s, Paginascanner, Zwart, Wit, Knoppen, CMOS CIS
€ 115,00
Uitverkocht
- Tot 600 dpi.
- Origineel HP.
- Losse vellen; Geprint papier (laser en inkt); Geperforeerd papier; Bankcheques; Visitekaartjes; Vrachtbrieven; Formulieren zonder carbon; Plastic houder voor kwetsbare documenten; Eerder geniete media zonder nietjes; Plastic kaartjes (tot 1,24 mm dik).
Klein formaat. Snelle scans. Betrouwbaar resultaat.
Produceer scans met snelheden tot 35 ppm/70 ipm en scan dubbelzijdig waarbij beide zijden van het papier tegelijk worden gescand.
Maak bureauruimte vrij. Deze compacte en moderne HP ScanJet Pro past perfect op uw bureau.
Geen opwarmtijd – dankzij HP Instant-on technologie kunt u snel beginnen met scannen.
Automatische documentinvoer voor 50 pagina’s om snel te scannen zonder toezicht.
Optimaliseer uw workflows met scanknoppen
Stroomlijn routinetaken met scanknoppen – creëer zelf sneltoetsen voor terugkerende scantaken.
Scan afbeeldingen rechtstreeks naar applicaties met de meegeleverde complete versies van TWAIN en ISIS®.
Zet scans met de ingebouwde OCR gemakkelijk om in bewerkbare tekst, doorzoekbare pdf-bestanden en meer bestandstypen.
Deel of archiveer scans snel rechtstreeks naar populaire cloudbestemmingen met HP scansoftware.
Scan documenten als een professional
Definieer scanprofielen voor gangbare typen documenten en scan naar meerdere bestemmingen met HP scansoftware.
Scan en organiseer documenten, business cards en andere typen bestanden met de uitgebreide software.
Produceer duidelijke, leesbare scans met resoluties tot 1200 dpi.
| Optische scanresolutie | 600 x 600 DPI |
| Duplex scannen | Ja |
| Kleurenscans | Ja |
| Grijsniveaus | 256 |
| Dagelijkse batterijduur | 3500 pagina’s |
| Soort scanner | Paginascanner |
| Ingebouwd display | Nee |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Soort bediening | Knoppen |
| Type beeldsensor | CMOS CIS |
| Dagelijkse diensten cyclus (max) | 3000 pagina’s |
| Functietoetsen | Grijstintenscan |
| Scanner-drivers | ISIS, ICA, TWAIN, WIA |
| Geluidsniveau tijdens scannen | 58 dB |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Type processor | Ja |
| HP-segment | Thuis, Thuiskantoor, Bedrijf |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 50 vel |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| USB-poort | Ja |
| Soort voeding | AC |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,1 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,1 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Slaapstand | 1,2 W |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Hoogte | 154 mm |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Breedte verpakking | 397 mm |
| Diepte verpakking | 248 mm |
| Hoogte verpakking | 242 mm |
| Gewicht verpakking | 4,2 kg |
| Meegeleverde kabels | USB, AC |
| Meegeleverde software | Windows: HP WIA-scandriver, HP TWAIN-scandriver (32-bits en 64-bits), HP Scan, HP Scanner Tools hulpprogramma, OpenText ISIS |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Silver |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 70 |
| Minimale systeemeisen | macOS Catalina 10.15, macOS Mojave 10.14, macOS High Sierra 10.13, Microsoft Windows 10, 8.1, 7, XP: 32/64-bit, 2008 R2, 2012 R2, 2016, 2019, 2 GB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Microsoft Internet Explorer |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; Windows 8.1; Windows 7; macOS 10.13 High Sierra; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; Linux; Citrix |
| Ondersteunt Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, MacOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 80 procent |
| Elektromagnetische compatibiliteit | CISPR 22:2008 & CISPR 32:2012/EN 55032:2012 – Class B, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, EN 55024:2010 |
| Aanbevolen systeemspecificatie | macOS Catalina 10.15; macOS Mojave 10.14; macOS High Sierra 10.13; Microsoft Windows 10; 8.1; 7; XP; 32/64-bit; 2008 R2; 2012 R2; 2016; 2019; 2 GB available hard disk space; CD-ROM/DVD drive or Internet connection; USB port; Microsoft Internet Explorer. macOS Catalina 10.15; macOS Mojave 10.14; macOS High Sierra 10.13; 1 GB available hard disk space; Internet required; USB. |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| Ondersteunde mediatypen | Cut Sheet Paper; Printed Paper (Laser and ink); Pre-Punched Paper; Bank Checks; Business Cards; Freight Bills; Carbonless forms; Plastic Carrier sheets for easily damaged documents; Previously stapled media with staple removed; Plastic cards (up to 1.24 mm) |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Certificaten van naleving | CECP, RoHS |
| Certificering | CISPR 22:2008 & CISPR 32:2012/EN 55032:2012 – Class B, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, EN 55024:2010 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-scanjet-pro-2000-s2-sheet-feed-scanner/model/28254758?sku=6FW06A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06556933.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06500895.pdf |
| Producten per pallet | 96 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 426 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 12 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471608000 |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Aanbevolen relatieve luchtvochtigheid bij gebruik | 30 – 70 procent |
| Aanbevolen temperatuur bij gebruik | 17,5 – 25 °C |
| UNSPSC-code | 43211711 |
| Inhoud | HP ScanJet Pro 2000 s2 scanner met documentinvoer; Netsnoer; Poweradapter; USB-kabel; Scan-engine; Flyers; Installatiegids |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2082 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1198,9 x 1000,8 x 2082,8 mm (47.2 x 39.4 x 82″) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 425,9 kg (939 lbs) |

Nick - Specialist
Neem contact op en wij bieden je graag advies!
Iedere werkdag bereikbaar tussen 09.00 – 17.00.
Is één van deze producten iets voor jou?
-
Aanbieding!

HP Color LaserJet Enterprise Flow M880z Laser A3 1200 x 1200 DPI 46 ppm
Vanaf € 1.095,00 excl. BTW
Vanaf € 1.324,95 (Incl. 21% BTW) -

Double A Paper 1 doos van 2.500 vel A4 (5 pakken) – 80 grams
€ 27,50 excl. BTW
€ 33,28 (Incl. 21% BTW) -

HP Color LaserJet Pro M479fdw Laser A4 600 x 600 DPI 28 ppm Wifi
€ 350,00
De grote kleine lettertjes
Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.

9.5
156 beoordelingen
Kiyoh





