HP LaserJet Pro M404dn 1200 x 1200 DPI A4 38 ppm
HP LaserJet Pro M404dn, Laser, 1200 x 1200 dpi, A4, 38 ppm, Duplex printen, Netwerkgereed.
Vanaf € 150,00 excl. BTW
Vanaf € 181,50 (Incl. 21% BTW)
Op voorraad.
- Tot 1200 x 1200 dpi.
- Printsnelheden tot 38 ppm (Zwart).
- Snelle eerste pagina; Compact formaat; Energiezuinig; Sterke beveiliging.
Kies jouw printer
| Product | Tellerstand | Zwart | Transferkit | Fuserkit | Prijs | Bestellen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Refurb - 1 | 8.680 | 100% |
100% |
100% |
|
|
| Refurb - 2 | 5.110 | 100% |
100% |
100% |
|
Ontwikkeld om u – en uw bedrijf – vooruit te helpen
Optimale beveiliging: detectie en afweer van aanvallen
Eenvoudig ontworpen om uw dag te vergemakkelijken
| Kleur | Nee |
| Printtechnologie | Laser |
| Duplex printen | Ja |
| Maximale resolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 38 ppm |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Opwarmtijd | 45 s |
| Opwarmtijd (vanuit slaapmodus) | 8,8 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 6,3 s |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 80000 pagina’s per maand |
| Printkleuren | Zwart |
| Aantal printcartridges | 1 |
| Paginabeschrijving talen | PCL 5c,PCL 6,PDF,PWG,PostScript 3,URF |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 750 – 4000 pagina’s per maand |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 350 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade 2 invoercapaciteit | 250 vel |
| Type invoer papier | Papierlade |
| Maximumaantal invoerladen | 3 |
| Maximum invoercapaciteit | 900 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Papierlade mediatypen | verbinding-papier, Enveloppen, Zwaar papier, Labels, Normaal papier, Voorbedrukt papier, Gerecycled papier, Ruw papier |
| ISO A-series afmetingen (A0…A9) | A4,A5,A6 |
| Non-ISO print papierafmetingen | Legal, Letter |
| JIS B-series maten (B0…B9) | B5,B6 |
| Afmetingen enveloppen | B5,C5,DL |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Standaard interfaces | USB 2.0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netwerkgereed | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 54 dB |
| Maximaal intern geheugen | 256 MB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Tekstregels | 2 regels |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 495 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 5,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,05 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 – 32,5 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 80 procent |
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel, EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Duurzame technologieën en materialen | Kwikvrij |
| Breedte | 381 mm |
| Diepte | 357 mm |
| Hoogte | 216 mm |
| Gewicht | 8,56 kg |
| Breedte verpakking | 443 mm |
| Diepte verpakking | 274 mm |
| Hoogte verpakking | 464 mm |
| Gewicht verpakking | 10,5 kg |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 3000 pagina’s |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| HP SureSupply | Ja |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |

Nick - Specialist
Neem contact op en wij bieden je graag advies!
Iedere werkdag bereikbaar tussen 09.00 – 17.00.
Is één van deze producten iets voor jou?
-
Aanbieding!

HP Color LaserJet Enterprise Flow M880z Laser A3 1200 x 1200 DPI 46 ppm
Vanaf € 1.095,00 excl. BTW
Vanaf € 1.324,95 (Incl. 21% BTW) -
Aanbieding!

HP LaserJet Pro M404dn 1200 x 1200 DPI A4 38 ppm
Vanaf € 150,00 excl. BTW
Vanaf € 181,50 (Incl. 21% BTW) -

Double A Paper 1 doos van 2.500 vel A4 (5 pakken) – 80 grams
€ 27,50 excl. BTW
€ 33,28 (Incl. 21% BTW)
De grote kleine lettertjes
Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.

9.5
156 beoordelingen
Kiyoh


