HP LaserJet Pro 4003dn Laser 1200 x 1200 DPI A4 40 ppm
HP LaserJet Pro 4003dn Printer, Laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 40 ppm, Duplex printen, Wit
€ 105,00 excl. BTW
€ 127,05 (Incl. 21% BTW)
Op voorraad.
- Printsnelheden tot 40 ppm.
- Tot 1200 x 1200 DPI.
- Duplex printen Direct printen.
Kies jouw printer
| Product | Tellerstand | Zwart | Transferkit | Fuserkit | Prijs | Bestellen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwstaat | 100% |
100% |
100% |
|
Bied je team de voordelen van deze snelle printer, die ideaal is voor maximaal 10 personen.
Verhoog het tempo van je workflow. Met de printsnelheid van HP Pro-klasse print je tot 40 ppm in veeleisende omgevingen.
Bedien de printer vanaf je mobiel. Je print en bespaart tijd met de snelkoppelingen van HP Smart.
Printbeheer op één plek. HP Web Jetadmin maakt dit eenvoudig dankzij de vele functies.
Stel je printers snel in. Met een gestroomlijnde installatie kun je eenvoudig configureren en weer aan de slag gaan
Vermijd onderbrekingen met Wi-Fi®, dat automatisch zoekt naar de beste verbinding om online te blijven.
De printerbeveiliging is standaard ingeschakeld. Door de vooraf geconfigureerde instellingen is hij meteen gebruiksklaar.
Voeg een beveiligingslaag toe. Met de PIN/pull-optie worden je printtaken alleen geauthenticeerd als je bij de printer bent.
Stel configuratiebeleid in en valideer instellingen centraal met HP Security Manager.
Bespaar tot 20% stroom. EcoSmart-toner met JetIntelligence biedt een balans tussen eersteklas kwaliteit en duurzaamheid.
Bespaar papier vanaf de eerste print. De standaard dubbelzijdige instelling drukt dubbelzijdig af om het gebruik te halveren.
Voldoet aan de industrienorm voor efficiëntie met een Energy Star-classificatie.
Verklein je voetafdruk. HP Auto-On/Auto-Off-technologie optimaliseert het energieverbruik van de printer.
| Kleur | Nee |
| Printtechnologie | Laser |
| Duplex printen | Ja |
| Maximale resolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 40 ppm |
| Afdrukresolutie zwart | 1200 x 1200 DPI |
| Opwarmtijd | 45 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 6,3 s |
| Watermerk printen | Ja |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
| Functie voor afdrukken boekjes | Ja |
| Zuinig printen | Ja |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 80000 pagina’s per maand |
| Printkleuren | Zwart |
| Aantal printcartridges | 1 |
| Paginabeschrijving talen | PostScript 3, PDF, PWG, URF, PCL 5e, PCL 6 |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 750 – 4000 pagina’s per maand |
| Printerlettertypen | Scalable, TrueType |
| Introductie jaar | 2023 |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 350 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade 1 invoercapaciteit | 100 vel |
| Papierlade 2 invoercapaciteit | 250 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Multifunctionele ladecapaciteit | 100 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 3 |
| Maximum invoercapaciteit | 900 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Papierlade mediatypen | Normaal papier, verbinding-papier, Gerecycled papier, Enveloppen, Labels, Zwaar papier, Lichtgewicht papier, Ruw papier, Postpapier |
| ISO A-series afmetingen (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Maximale printafmetingen | 207.4 x 347.1 mm |
| Non-ISO print papierafmetingen | 16K, Oficio |
| Afmetingen enveloppen | B5, C5, DL |
| Aangepaste mediabreedte | 76 – 2165,9 mm |
| Aangepaste medialengte | 127 – 356,6 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 – 200 g/m² |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SSL/TLS, EAP-PEAP, EAP-TLS, HTTPS, LEAP |
| Mobiele printing technologieën | Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Maximaal intern geheugen | 256 MB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 54 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 6,6 dB |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Soort bediening | Knoppen |
| Certificering | CISPR 32:2012 Class B / EN 55032:2012 Class B; CISPR 35:2016 / EN 55035:2017 Class B; EN IEC 61000-3-2:2019; EN 61000-3-3:2013+A1:2019 EN 61000-4-12:2016; FCC CFR 47 Part 15 Class B; ICES-003, Issue 7 Class B |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 495 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 5,5 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,05 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,36 kWh/week |
| AC-ingangsspanning | 110 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, Android, iOS |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 32,5 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 80 procent |
| Duurzaamheidscertificaten | Post-Consumer Recycled Plastic |
| Breedte | 381 mm |
| Diepte | 357 mm |
| Hoogte | 216 mm |
| Gewicht | 8,56 kg |
| Breedte verpakking | 443 mm |
| Diepte verpakking | 274 mm |
| Hoogte verpakking | 464 mm |
| Gewicht verpakking | 10,5 kg |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 3050 pagina’s |
| Garantiekaart | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| HP dynamische veiligheid | Ja |
| HP Security tools | Management security: SNMP v1 v2 v3, SSL/TLS (HTTPS), 802.1x authentication; wireless network security: WPA (Wi-Fi Protected Access) WPA2 WPA3, WEP encryption (64 and 128 bit), 802.1x authentication (EAP-PEAP, LEAP, EAP-TLS) with RADIUS servers |
| Pallet brutogewicht | 399 kg |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 36 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 9 stuk(s) |
| Aanbevolen systeemspecificatie | 2 GB available hard disk space; Internet connection or USB port Internet browser. 2 GB available hard drive space; Internet connection or USB port Internet browser. |
| Elektromagnetische compatibiliteit | CISPR 32:2012 Class B / EN 55032:2012 Class B; CISPR 35:2016 / EN 55035:2017 Class B; EN IEC 61000-3-2:2019; EN 61000-3-3:2013+A1:2019 EN 61000-4-12:2016; FCC CFR 47 Part 15 Class B; ICES-003, Issue 7 Class B |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; Android; iOS; Mobile OS; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; Chrome OS |
| Printen | Zwart-wit afdrukken |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2007 mm |
| Aanbevolen relatieve luchtvochtigheid bij gebruik | 30 – 70 procent |
| Aanbevolen temperatuur bij gebruik | 15 – 27 °C |
| Formaten afwijkende media | Tray 1: 76 x 127 to 216 x 356 mm; Tray 2, optional Tray 3: 104.9 x 148.5 to 2165.9 x 356.6 mm |
| Envelopinvoer | Nee |
| Akoestische emissie (gereed) | Inaudible |
| UNSPSC-code | 43212105 |
| Inhoud | HP LaserJet Pro 4003dn Printer; Preinstalled HP Black Original LaserJet Toner Cartridge (3,050 pages); Getting Started Guide; Support Flyer; Warranty Guide; Regulatory Flyer; Power cord |

Nick - Specialist
Neem contact op en wij bieden je graag advies!
Iedere werkdag bereikbaar tussen 09.00 – 17.00.
Is één van deze producten iets voor jou?
-
Aanbieding!

HP Color LaserJet Enterprise Flow M880z Laser A3 1200 x 1200 DPI 46 ppm
Vanaf € 1.095,00 excl. BTW
Vanaf € 1.324,95 (Incl. 21% BTW) -

Double A Paper 1 doos van 2.500 vel A4 (5 pakken) – 80 grams
€ 27,50 excl. BTW
€ 33,28 (Incl. 21% BTW) -

HP Color LaserJet Pro M479fdw Laser A4 600 x 600 DPI 28 ppm Wifi
€ 350,00
De grote kleine lettertjes
Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.

9.5
156 beoordelingen
Kiyoh





